Uwaga!   Ta strona używa mechanizmu cookies.
Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.

Restauracja

Oferta

Restauracja Rubinowa

 Jeżeli szukacie Państwo eleganckiego lokalu, kuchni bliskiej doskonałości oraz przytulnej i nastrojowej atmosfery - lepiej trafić nie mogliście. Serdecznie zapraszamy do Restauracji Rubinowej w Hotelu Dworek Tryumf. Wytworny wystrój, magiczny blask świec, nastrojowa muzyka to właśnie te doznania, które stają się Państwa udziałem podczas wyśmienitego posiłku w naszej hotelowej restauracji.

Do tego wszystkiego  wieloletnie doświadczenie naszego Szefa Kuchni, które sprawia, że nasze potrawy są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Podajemy dania kuchni polskiej oraz  międzynarodowej. Przyrządzamy je z najlepszej jakości świeżych produktów - w sposób tradycyjny, naturalny i zdrowy, ale przede wszystkim - wyjątkowy. Dania, które może już Państwo znacie, może już gdzieś ich próbowaliście, nabierają zupełnie nowego smaku i wymiaru. Ten aromat chce się zabrać ze sobą do domu.

W  sezonie letnim zapraszamy Państwa  do hotelowego ogrodu.  Tonące w zieleni otoczenie sprzyja relaksowi i pozwala w pełni docenić smak szlachetnej kawy. Odpoczynek i chwila wytchnienia przyda się każdemu, bo przecież wieczorem przy altance może czekać na Państwa grupa przyjaciół i grill...